Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Projektujeme dodáváme, instalujeme a provadíme servis  špičkových alarmů Jablotron  a Paradox.

Drátové

provedení

Drátové provedení znamená, že jednotlivá čidla jsou k ústředně, která tvoří mozek celého systému připojena skrze kabely. Skrze ně probíhá komunikace s ústřednou a také napájení jednotlivých čidel. Tento systém je vhodný pro novostavby či při rekonstrukcích domů. Je zde nutnost sekat do omítek popřípadě vést kabely k čidlům v lištách.

+ napájení čidel z ústředny

+ vhodné při vystavbách domů či rekonstrukci

+ bezúdržbovost čidel a spolehlivost

Bezdrátové

provedení

Bezdrátové provedení zabezpečovacího systému je charakterizováno tím, že jednotlivá čidla jsou k ústředně připojena bezdrátově skrze radiový signál. Tím je zajištěno variabilní rozmístění čidel po celém objektu bez nutnosti k nim vést napájecí kabeláž. Jednotlivá čidla pak obsahují vlastní baterii s dlouhou životností. V případě malého napětí baterie v čidle, systém na tuto skutečnost v dostatečném předstihu upozorňuje.

+ variabilní rozmístění čidel

+ dlouhá životnost baterií

+ upozornění na nízkou hodnotu baterie

Pohybový PIR

detektor

Otevření dveří

detektor

Kouřový

detektor

Optická závora

detektor

Plynový

detektor

Záplavový

detektor

Tříštění skla

detektor

Automatizace

relé

Mozkem celého zabezpečovacího systému je ústředna, ke které jsou připojeny jednotlivá čidla ať už drátově či bezdrátově, popřípadě kombinací obou způsobů. Jednoduché ovládání sloužící k zastřežení či odstřežení je možné skrze přístupovou klíčenku nebo ovladač. Komplexnější nastavení je pak možno provádět skrze přístupovo klávesnici.

  • odstřežení/zastřežení skrze přístupovou klíčenku či dálkový ovladač
  • komplexnější ovládání skze přístupovou klávesnici zabezpečovacího systému

Ovládání celého systému můžete, ale klidně provádět odkudkoliv na světě skrze webové rozhraní. Máte tak možnost odstřežit systém a otevřit například známému, který se u Vás doma zastavuje pro dokument, který jste zapomněli a po jeho odhodu pak celý systém zastřežit bež vašeho fyzického kontaktu na místě. Stejně tak je možné pohodlně celého systému ovládat skrze Váš chytrý telefón.

  • ovládání skrze webové rozhraní zabezpečovacího systému
  • ovládání skrze chytrý telefon
  • aplikace pro zařízení a
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.