Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Dodáváme, instalujeme a servisujeme přístupové systémy sloužící ke kontrole vstupu do vyhrazených prostor.

Přístupové identifikační systémy umožňují řízený přístup do budov či jednotlivých pater, místností, na parkoviště a jiná místa, kam by se měly dostat jen osoby s patřičným povolením.

Každý zaměstnanec má vlastní identifikační prostředek (kartu, čip …), ke kterému je přiřazeno oprávnění pro vstup do přesně definovaných prostor. Identifikační zařízení se umisťují do vjezdů na pozemek či parkoviště, dále potom do výtahů, dveří a na další místa.. Často se využívají v bankách, nemocnicích, velkých i malých firmách.

Autonomní

přístupové systémy

Jednoduché terminály, které se umístí ke vstupním dveřím k objektu. Uživatel, který má přístupové oprávnění a disponuje klíčenkou, kartou či biometrickým otiskem je vpuštěn. Konfigurace probíhá přímo v nastavení vstupního terminálu. Vhodné pro jednoduché instalace (domov, kancelář,…)

+ vhodné místo klasických zámků ke vstupním dveřím

+ jednoduchá montáž

+ nízke pořizovací náklady

Centralizované

přístupové systémy

Systémy pro složitější instalace, kde se vyskytuje více přístupových terminálů. Je zde zvýšený počet pohybujících se osob, kdy každý z nich má přístup do jiných prostor. Konfigurace již probíhá skrze software bežící na vašich počítačích nejčastěji pak ve vašem IT oddělení. Skrze přístupový software můžete spravovat přístupy jednotlivých osob, mít přehled o jejich pohybu v pracovní době. Vhodné pro větší firmy, nemocnice, sklady a podobně.

+ vhodné pro firmy, nemocnice, sklady apod.

+ snadná centralizovaná správa skrze software

+ přehled o pohybu vašich zaměstnanců po objektu

Bezkontaktní karta

Bezkontaktní klíčenka

Otisk prstu

Rozpoznání obličeje

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.