Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Odborná montáž kamerových systému dle vašich požadavků.

Zajišťujeme návrh, instalaci, pravidelný servis a legislativu kamerových systému.

HD

kamerový systém

Kamery s HD rozlišením jsou nejlevnější variantou kamerového systému a taky ideální náhradou starých analogových systému. Možnosti jsou IP kamery dále ekonomickou variantou jsou HDTVI, HDCVI a AHD systémy, které možnost napojit na koaxiální kabeláž.

Full HD

kamerový systém

FULL HD kamery a  kamerové systémy máji výhodu vysokého rozlišení a optimální ceny.  Také je možnost napojit a inovovat starý analogový systém po koaxiální kabeláži, nebo zvolit variantu IP kamer. Více ve videoukázce

4K

kamerový systém

4K rozlišení kamerových systému je nejmodernější cenově dostupná technologie pro naše klienty.  Kamery jsou s rozlišením 8Mpx s použitím nejnovějším kodeků H265 pro kompresi a využití méně místa.

Bullet

provedení

Antivandal / Dome

provedení

pictureprovider (3)

Otočné PTZ

provedení

Skryté

provedení

3276_m

Záznamová zařízení jsou centrálním prvkem kamerového systému. Je v nich uchováván záznam z jednotlivých kamer. Záznam je uchováván na HDD v rozličných velikostech od 500 GB do jednotek TB, přičemž je možné těchto harddisků mít v záznamovém zařízení více a prodloužit tak celkovou dobu možného nahrávání či využít funkce RAID a zrcadlit obraz z jednoho disku na druhý a mít tak záznamy z kamer zalohovany pro případ selhání disku.

  • možnost připojit Analogové i IP kamery k jednou záznamovému zařízení
  • záznam na HDD od 500 GB po jednotky TB
  • možnost zálohování na druhý disk v případě poruchy

Záznamy z jednotlivých kamer je možno sledovat vzdáleně přes internet skrze webové rozhraní odkudkoli v na světě. Možné je záznamy nejen prohlížet, ale i spravovat a konfigurova celý kamerový systém a jeho součásti. Další výhodou je pak možný přístup skrze mobilní aplikace pro chytré telefony.

  • vzdálený dohled s správa skrze webové rozhraní
  • přístup odkudkoliv na světě
  • aplikace pro zařízení a
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.